Angora Oto Kuaför - 1737. Sk. No:1-3

4.6/5 based on 8 reviews

Contact Angora Oto Kuaför

Address :

1737. Sk. No:1-3, 06370 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06370
Website : http://xn--angoraotokuafr-7pb.com/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

1737. Sk. No:1-3, 06370 Yenimahalle/Ankara, Turkey
S
Serkan Kahyaoğlu on Google

Angora oto yıkamada detaylı oto temizliği yaptırdım. Arabamın koltuklarında hiç çıkmayacağını düşündüğüm yılların lekeleri mevcuttu. Deatylı temizlik sonrası gözlerime inanamadım. Koltuklarımın yeni gibi olduğunu gördüm. Aracın her noktası tertemiz oldu adeta sıfır km araca döndü. Keşke daha önce getirseydim. Personelin güleryüzü ve iş disipilini üst düzeyde ve arabaya çok hassas ve dikkatli davrandılar. Bundan sonra başka yerde araba yıkatmam. Çok teşekkürler..
I had detailed car cleaning done at Angora car wash. There were stains from years that I thought would never come off on the seats of my car. I couldn't believe my eyes after the deaty cleaning. I found my seats were like new. Every point of the vehicle was immaculate, almost zero km returned to the vehicle. I wish I had brought it earlier. The friendliness and work discipline of the staff were at a high level and they were very sensitive and careful to the car. I won't wash my car anywhere else from now on. Thank you so much..
O
Ozanhan Arslan on Google

Araç yıkama konusunda kendilerini geliştirmelerini öneriyorum. 50 TL ye değecek bir yıkama değil. Aracın kaportasina ve camına aynı bez ile müdahale ediliyor ve bezler çok kirli.
I recommend them to improve themselves in car wash. It's not a wash worth 50 TL. The hood and glass of the vehicle are treated with the same cloth and the cloths are very dirty.
l
levent kaya on Google

Ankara da birçok yerde araba yıkattım ama hiçbiri içime sinmedi yani beğenmedim diyebilirim taaki burayı bulana kadar gerçekten çok güzel yıkıyorlar cok beğendim titizlik ve özenle arabaları yıkıyorlar. Tavsiye ederim.
I had cars washed in many places in Ankara, but none of them fit me, so I can say that I did not like it, until I found this place, they wash it really well, I like it, they wash the cars with meticulousness and care. I advise.
S
Seçkin Algın on Google

eskiden daha titiz ve detaylı yaparlardı işlerini. son birkaç yıkamada arabanın içinde hala toz gördüğüm için uğramıyorum artık.
they used to do their work more meticulously and in detail. I don't stop by anymore because I still saw dust in the car in the last few washes.
T
Tekin Çetin on Google

Fırsat buldukça aracımı yıkatmak için tercih ettiğim mekan, araçları özenerek yıkıyorlar, fiyatlar da diger oto yıkama firmalarıyla hemen hemen aynı hatta bazılarından daha uygun. Tavsiye ederim.
The place I choose to wash my vehicle whenever I find the opportunity, they wash the vehicles with care, and the prices are almost the same as other car wash companies and even more affordable than some. I advise.
H
Halil İSPİR on Google

Arkadaşlar hakikaten araba yıkanıyor. Adamlar işlerini iyi yapıyor. Arsba yeni gibi parladı valla. Hava soğuktu ama yinede en ufak bir leke bile bırakmadılar. Hepsi güler yüzlü samimi insanlar. Sıcak çay ve sohbet için de teşekkürler.
Guys, it's really car washing. The men are doing their job well. Arsba shone like new. It was cold, but they did not leave even the slightest stain. They are all friendly people. Thanks for the hot tea and chat too.
E
Erkan Keçecioğlu on Google

Senelerdir gittiğim bir oto yıkama. Tüm çalışanlar aynı titizlikte mi çalışıyor diye soran olursa malesef bazı arkadaşlar belli yerlerin temizliğini atlıyor. Tabi kendiniz gitmeden görürseniz temizliyorlar. Genel çalışmalarına bakarsak bence diğer yerlere göre hem hızlılar hemde araca bindiğinde o ferahlığı hissediyorsun. Fiyat olarak en son iç dış yıkama 60 tl olmuş. Cilalı yıkama da 80 tl. Piyasaya göre normal denilecek fiyatlarda bence kalitelerine göre fiyat normal diyebilirim.
A car wash I've been to for years. If anyone asks if all employees work with the same meticulousness, unfortunately, some friends skip the cleaning of certain places. Of course, if you see it before you go, they clean it. If we look at their general work, I think they are both faster than other places and you feel that comfort when you get in the car. As for the price, the last interior and exterior washing was 60 TL. Polished wash is also 80 TL. At the prices that can be called normal according to the market, I can say that the price is normal according to their quality.
E
Emrah savaş on Google

Super

Write some of your reviews for the company Angora Oto Kuaför

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *
Opet - D100 No: 540 Turkmen Ev Tekstili Türkel Market İkaruxt Web Barındırma ve Danışmanlık - 2141. Cd No:32/9 Kirsehir Harita Mühendislik Müşavirlik Elma Collection Elazığ İş Merkezi HALEP ÇAY Sos Ticaret Fethiye Motosiklet Kulübü Enduro Parkuru Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yasin Cancer Verdi Perde Maraşlıoğlu Pastanesi Yilmaz Cicekcilik Mansa villas & apart Kas Holiday Rentals Patara Antique Theatre Guven Kuyumculuk Ertan Hediyelik